HISØY IL Håndball

Kontaktpersoner og Dommerinformasjon

Se lenger ned for dommerinformasjon.

Liste over kontaktpersoner for hvert lag lastes ned fra linken under:   

Styret

Funksjon Navn E-post Telefon
Leder Charlotte B. Venemyr Charlotte.ven@gmail.com 95 87 15 21
Nestleder Veslemøy Hippe Veslemoy.hippe@gmail.com 48 99 77 90
Sekretær og webansvarlig Christian Bulien Jørgensen chrijor@gmail.com 93 06 86 49
Kasserer Kim Holteberg Kasserer_handball@hisoyil.no 99 50 64 44
Sportslig leder/koordinator og arrangementansvarlig Joachim Andersen joachima93@icloud.com 92 28 28 95
Trener og lagkontakt Tone Aanby Confesor toneconfesor@hotmail.com 47 66 00 01
Minihåndball Ståle Fredriksen staalefredriksen@gmail.com 91 78 77 54
Learn Handball - ansvarlig Oliver Scheck oscheck@gmail.com 47 71 94 97
Hall/Anleggsansvarlig og Materialforvalter Unn Kristin Nixon Unn.nixon@hotmail.com 90 06 83 11
Kioskansvarlig Rosa Narvestad rnaves@gmail.com 45 22 12 98
Sponsoransvarlig/Koordinator Eli Gustad Eli.gustad@hi.no 41 59 88 04
Sponsoransvarlig Hall Tor Harald Jenssen tor-harald.jenssen@motek.no 97 71 73 07
Sponsoransvarlig Drakt Johnny Daland Jonny.daland@otera.no 91 57 50 36

Dommerinformasjon

Funksjon Navn E-post Telefon
Dommeransvarlig Marianne Ommundsen Olsen mo.olsen@online.no 94 18 13 98
Hisøy Håndball trenger dommere til både barnekamper (6-11 år) og ungdomskamper (12+ år). Dersom du ønsker å bli dommer for Hisøy Håndball kan du kontakte dommeransvarlig Marianne på telefon 94181398 eller sportslig leder Joachim på telefon 92282895.
 
Som dommer i barnekamper tar du først et kurs på ca 2 timer og deretter dømmer du i Hisøy Håndball sine aktivitetsserierunder. Da dømmer du som oftest 2-3 timer en gang i måneden. Denne jobben får du betalt av Hisøy for.
 
Som dommer i ungdomskamper må du først ha vært barnekampveileder. Deretter tar du Dommer 1 kurs som går over 3 kvelder og etter dette blir du tildelt kamper av regionen. Da får man kamper til litt forskjellige tidspunkt som passer og får stort sett 20-30 kamper ila en sesong. Her får du betalt av regionen for hver enkelt kamp og kjøregodtgjørelse.

 

Nyheter

Nyheter

Les mer

Kontakt­personer

Kontakt-personer

Les mer

Trenings­tider

Treningstider

Les mer

Instrukser

Instrukser

Les mer

Kamper og resultater

Kamper og resultater

Les mer
Rull til toppen