HISØY IL Håndball

Kontaktpersoner

Liste over kontaktpersoner for hvert lag lastes ned fra linken under:  

Styret

Funksjon Navn E-post Telefon
Leder Charlotte B Venemyr Charlotte.ven@gmail.com 95 87 15 21
Nestleder Veslemøy Hippe Veslemoy.hippe@gmail.com 48 99 77 90
Sekretær og webansvarlig Christian Bulien Jørgensen chrijor@gmail.com 93 06 86 49
Kasserer Kim Holteberg Kasserer_handball@hisoyil.no 99 50 64 44
Sportslig leder/koordinator og arrangementansvarlig Oliver Scheck oscheck@gmail.com 47 71 94 97
Trener og lagkontakt Tone Aanby Confesor toneconfesor@hotmail.com 98 87 88 82
Dommerkontakt Joachim Andersen joachim@dommerutstyr.no 92 28 28 95
Hall/Anleggsansvarlig og Materialforvalter Unn Kristin Nixon Unn.nixon@hotmail.com 60 06 83 11
Kioskansvarlig Rosa Narvestad rnaves@gmail.com 45 22 12 98
Sponsoransvarlig/Koordinator Eli Gustad Eli.gustad@hi.no 41 59 88 04
Sponsoransvarlig Hall Tor Harald Jenssen tor-harald.jenssen@motek.no 97 71 73 07
Sponsoransvarlig Drakt Johnny Daland Jonny.daland@otera.no 91 57 50 36

Dommere

Navn E-post Telefon
Kato Eliassen eliassen19@hotmail.com 90854060
Joachim Andersen - Dommeransvarlig joachim@dommerutstyr.no 92282895

Nyheter

Nyheter

Les mer

Kontakt­personer

Kontakt-personer

Les mer

Trenings­tider

Treningstider

Les mer

Instrukser

Instrukser

Les mer

Kamper og resultater

Kamper og resultater

Les mer
Rull til toppen