Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
06.02 20:00 Myra stadion B  
Hisøy IL - Søgne FK - Fotball 4-1  

Treningstider

Treningstider i ballhall og idrettshaller

Behov for treningstid skal meldes inn til HIsøy IL som fordeler tidene. Kontakt Jon Solli dersom ditt lag trenger treningstid inne (jon@sagavideo.no)

Har du fått treningstid i hallen? Vaktmester Per Øyvind Bjelland (90628555) gir tilgang. Det vil kun bli levert ut en brikke per kull.

Sjekk forøvrig når det er arrangementer i hallen på Arendal kommune sin hjemmeside (https://bookingak.ikt-agder.no/schema.aspx).

Treningstid som ikke blir brukt skal varsles til Jon Solli.

Styret

Styret for 2018

Nytt styre for 2018
Rolle Navn e-postadresse
Leder Ole Kristoffer Andersen leder@hisoyfotball.no
Sportslig leder Geir Ove Venemyr govenemyr@gmail.com
Økonomi Martin Myraker kasserer@hisoyfotball.no
Materialforvalter Martin Marensius Johansen martin.marensius.johansen@gmail.com
Sponsoransvarlig 1 Ståle Granerud sgr@h-co.no
Sponsoransvarlig 2 Erik Christiansen Erik.Christiansen@nov.com 
Medlemsinntekter , arrangement og dugnad Erik Mong ermong@gmail.com
Arrangement og dugnad 1 Jens Frodesen Jens.Frodesen@osm.no

 

Årsmøte

Årsmøte i fotballgruppa for 2017

Signert referat fra årsmøtet:

HIL Fotball signert årsmøtereferat

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift