Hisøy IL

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

 

Kontaktpersoner i Hisøy fotball

Lagene

Lag

Rolle

Navn

Mail

Telefon

Old Boys

Oppmann

 

 

 

A-laget

Hovedtrener

Christian Fredrik Hermansen

christian.hermansen@siemens.com

932 17 439

 

Oppmann

Ole Kristoffer Andersen

OleKristoffer.Andersen@nov.com

905 65 885

 

 

 

 

 

Junior

Hovedtrener

Christian Fredrik Hermansen

christian.hermansen@siemens.com

932 17 439

 

Trener Junior 2

Hans Petter Larsen

hanspetterlarsen@msn.com

988 47 736

 

Trener Junior 2 Kjell Øystein Larsen kjella1973@hotmail.no 94213639

 

Oppmann

Ole Kristoffer Andersen

OleKristoffer.Andersen@nov.com

905 65 885

G15

Hovedtrener

Olev Homdrom

 

99279639

 

Trener

Lars Graue

lgraue2@gmail.com

91877698

 

Trener

Roger Tansem

Roger@forus-elektro.no

913 26 199

 

Trener

Per Øyvind Magnussen

Per.oyvind.magnussen@sshf.no

99234529

 

Oppmann

Karsten Anfinsen

ka@haakstadco.no

47200450

 

Foreldrekontakt

Ole Solli

Ole.solli@seatouch.no

417 83 007

 

Foreldrekontakt

Gry Andersen

gry.andersen@qmatec.com

976 94 437

G14

Hovedtrener

Kim Steinsland

kim@scanmatic.no

911 10 826

 

Trener

Rolf Gunnar Jacobsen

rolf@sigdal-arendal.no

950 97 867

 

Oppmann

Erik Christiansen

erik.christiansen@nov.com

906 12 444

 

Foreldrekontakt

 

 

 

G13

Hovedtrener

Pål Berthelsen

pal.bertelsen@arendal.kommune.no

993 25 596

 

Trener

Bjørn Inge Øygarden

bjorninge@soriamoriabarnehage.no

975 37 968

 

 

 

 

 

 

Oppmann

Håvard Haugland

hha@sealoading.com

472 84 909

 

Foreldrekontakt

Torunn Dalen

t.halv@hotmail.com

970 78 592

G12

Hovedtrener

Lars J. Naustvoll

Larsjn@imr.no

952 46 102

 

Trener

Erling Dalane

Erling.dalane@gmail.com

975 49 400

 

Trener

Jonny Daland

 

 

 

Oppmann/foreldrekontakt

Øystein Nilsen

oystein@nordic-outdoor.no

916 68 542

G11

Hovedtrener

Marianne Sandberget

Marianne.sandberget@arendal.kommune.no

990 21 078

 

Trener

Thomas Norgård

tn@haldco.no 

976 66846

 

Trener

Cecilie Øynes

 

 

 

Trener

Ronny Gløckner

 

 

 

Oppmann

Frode Kristiansen

frode.kristiansen@havblik.nhn.no

900 32 968

 

Foreldrekontakt

 

 

 

G10

Hovedtrener

Martin Marensius Johansen

Martin.marensius.johansen@gmail.com

48093365

 

Trener

Andreas Ongre

Andreas@ongre.no

40639073

 

Trener

Jan Helge Larssen

Jan.helge.larssen@gmail.com

95238890

 

Trener

Roald Solberg-Jacobsen

rsj@haldco.no

97504285

 

Trener

Ove Skarpenes

Ove.skarpenes@uia.no

97043369

 

Oppmann

Bente Brevig

Bente.brevig@sykehuspartner.no

99321386

 

Foreldrekontakt

Bente Brevig

Bente.brevig@sykehuspartner.no

99321386

G9

Hovedtrener

Grunde Thorsen

grunde@brandenkapital.no

95155253

 

Trener

Pål Yngve Berg

pybben@hotmail.com

90071730

 

Trener

Christian Fredrik Hermansen

christian.hermansen@siemens.com

932 17 439

 

Oppmann

Anne Brune

anne.brune@agderposten.no

41502304

 

Foreldrekontakt

 

 

 

J7

Hovedtrener

Susanne Fosso Moan

susanne@scanmatic.no

976 50 645

G8

Hovedtrener

Espen Flatebø

espen@flostainvest.no

92406944

 

Trener

Jan Helge Larsen

 

95238890

G7/6

Hovedtrener

Marit Fiane

maritfc@hotmail.com

99024902

 

Trener

Geir Ove Venemyr

govenemyr@gmail.com

90937914

G09

Oppmann

Øystein Solbakken

oystein.Solbakken@sor.no

91385765

 

 

 

 

 

J10

Hovedtrener

Asbjørn Sauesund

asbjorn@arendalgk.no

93029228

 

 

 

 

 

J9

Hovedtrener

Astri Engesland Lauritszen

Astri_engesland@yahoo.com

92060692

 

Styret og administrasjon

 

Stilling Navn Email Telefon
Styret      
Leder Erik Mong leder@hisoyfotball.no 900 58 766
Nestleder Geir Ove Venemyr nestleder@hisoyfotball.no 909 37 914
Økonomiansvarlig Martin Rygh Myraker kasserer@hisoyfotball.no  
Sekretær Alf Akselsen  alf@directhouse.no 480 02 383
Banemester/medlem 1 Rainer Finstad rainer@elatec.no 986 43 363
Sponsor/medlem 2 Åsmund Haugsvær Aasmund@brandenkapital.no 982 49 240
Medlem 3 Ole Kristoffer Andersen olekristoffer.andersen@nov.no 905 65 885
       
Andre funksjoner      
Web/It ansvarlig Kjetil Helberg kjetil@helberg.no 975 59 364
       
Politiattester Roger Tandsem    913 26 199
       
Sportslig leder (Espen Flatebø) Espen@flostainvest.no 924 06 944
Sportslig leder assistent Christian Fredrik Hermansen christian.hermansen@siemens.com 932 17 439
       
Trenerkoordinator      
Treningstider Erik Mong ermong@gmail.com  900 58 766
Dommerkoordinator (Espen Flatebø) Espen@flostainvest.no 924 06 944
Koordinator - Seriespill Eirik Kristiansen eirik@agderrenovasjon.no 476 44 556
Arrangementansvarlig - Miniturnering Bente Brevik  Bente.brevig@sykehuspartner.no  99321386
Arr. Assistent - Miniturnering  Anne Brune anne.brune@agderposten.no 415 02 304
Arrangementansvarlig - Ribbecup Kjell Øystein Larsen kjella1973@hotmail.no 942 13 639
Arr. Assistent - Ribbecup      
Arrangementansvarlig - Tynnribbecup Lars Graue lgraue2@gmail.com 918 77 698
Arr. Assistent - Tynnribbecup Erik Christiansen Erik.Christiansen@nov.com 415 33 572
       
       
Materialforvalter (Rainer Finstad) rainer@elatec.no 986 43 363
Kioskansvarlig Anne Kate Andersen anne.kate.andersen@gmail.com 902 27 012
       
       
Revisor 1 Eirik Kristiansen eirik@agderrenovasjon.no 476 44 556
Revisor 2 Håvard Haugland hha@sealoading.com  
       
Valgkomite, senior Jens Frodesen jens.frodesen@osm.com 415 33 572
Valgkomite, ungdom ?    
Valgkomite, barn ?    

Hisøy IL
Naudebroveien 50
4824 Bjorbekk
Org. Nummer: 983 892 035

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift